Przerwanie rdzenia kręgowego w wypadku komunikacyjnym a powrót so sprawnośći fizycznej

W wieku 17 lat miałam wypadek komunikacyjny ,mam przerwany rdzeń C5/C6 ,gdzie mogę szukać pomocy na regenerację rdzenia .Obecnie mam 20 lat?Byłam na komórkach w Indii i są efekty ,ale nadal nie mogę chodzić i samodzielnie wykonywać czynności .Bardzo proszę o pomoc ,błagam chcę chodzić jak i inni w takiej sytuacji też .Kamila

Pani Kamilo
Ma Pani powaźne uszkodzenie rdzenia szyjnego, po urazie
To na pewno trudne i musi Pani być bardzo dzielna!.
W Bydgoszczy są bardzo doświadczeni Neurolodzy, Neurochirurdzy i dobre Oddziały Rehabilitacji
Proszę być dobrej myśli ;
Coraz więcej doniesień o nowych badaniach i metodach leczenia
Ważna regularna rehabilitacja
Pozdrawiam serdecznie

Witam i serdecznie pozdrawiam,proszę mi dokładniej opisać jaki jest teraz stan neurologiczny, co to był za wypadek itd. Są też preparaty które można polecić. proszę o meila : bajko1@wp.pl