Przestrzeń podpajęczynówkowa wnika w obręb siodła, powodując ścieńczenie części gruczołowej przysadki
Wynik badania: MR głowa. Opis: Przestrzeń podpajęczynówkowa wnika w obręb siodła powodując ścieńczenie części gruczołowej przysadki i jej przemieszczenie do dna siodła. Wnioski: Obraz struktur mózgowia bez widocznych zmian ogniskowych. Częściowe puste siodło. Konflikty naczyniowo-nerwowe obu nerwów V oraz obu kompleksów nerwów VII-VIII. Proszę o komentarz.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie występujących objawów, określenia ewentualnych objawów występujących w badaniu bezpośrednim, a także zapoznanie się z wynikami badań hormonalnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.