Przesunięcie wyjęcia krążka Nuvaring

Wlozylam pierwszy nuvaring 5 dnia cyklu, o godzinie 16.30. Czy moge przesunac wyjecie krazka do 18.30? I drugie pytanie czy moge w ten sposob stosowac krazek. Czy bede zabezpieczona, czy nalezy stricte zaczac pierwszego dnia cyklu. Czy poczekac do nadchodzacego cyklu, i zmienic wszystko czy kontynuowac to jak jest. Chyba troche zagmatwalam. Prosze bardzo o odpowiedz

powinno sie zaczynac od1dnia miesiączki. Przy innym stosowaniu przy pierwszym opakowaniu może nie byc antykoncepcji