Przesuszająca się skóra na oku

Witam, mam problem z dolną częścią oka.kilka dni temu skóra w tym miejscu zaczęła się przesuszać. Wczoraj wstałam z opuchnietymi oczami a dzisiaj te okolice stały się silnie zaczerwienione, pieką i bola przy delikatnym dotknięciu. Pojawiły się również bardzo małe białe krostki. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem reakcji alergicznej na nowy krem, tusz do rzęs czy inny kosmetyk. W związku z tym, że okolice oka są bardzo delikatne radziłabym udać się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.