Przesuwający się guzek a stosowanie antybiotyku

witam pisze ponownie ponieważ nie mam niedowładu tylko dziwne uczucie normalnie moge zamknąć oko i gwizdać czy tez ruszać twarza i sie uśmiechać nie wie czy to węzeł czy ślinianka wiec niezbędne będzie wykonanie usg w okolicy tego ucha|?a biore antybiotyk zinat i ten guziołek jest jak by mniejszy przesuwa sie jak go dotykam to ucieka zachowuje sie jak jakis zrost co to może być? dziekuje za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być infekcyjnie powiększonym węzłem chłonnym. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.