Przeszczep skóry po urazie zmiażdżeniowym stopy

Witam. Tydzień temu przeszczepiono mi skórę po urazie zmiażdżeniowym stopy ( złamaniu z przemieszczeniem 2 kości śródstopia). Brzegi rany w miejscu szycia są białe i wygląda i schodzi z nich skóra; część przeszczepu ma jaśniejszą barwę, natomiast pozostała krwawi. Czy przeszczep się przyjął i czy białe krawędzie w miejscu szycia skóry są czymś złym ?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - Proponuję udać się do chirurga. Zgodnie z Pani opisem wygląda na to że się udało. Krwawienie oznacza że tkanki są żywe. Białe krawędzie - wynikaja z ucisku szwów, po ich zdjęciu sytuacja wrócić powinna do normy. Jednak - ponownie proponuję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg
mail: w.kawiorski@wp.pl

Spodziewa sie Pan , że na odległość Warszawa-Słupsk , bez zbadania Pana jestem w stanie rozpoznać , czy przeszczep się przyjął?! Przepraszam-nie jestem!!! Prosze pilnie udac się do chirurga , który wykonywał zabieg , zż