Przeszczep skóry po zmiażdżeniu stopy

18. lutego miałam przeszczep skóry po krwiaku który powstał na skutek zmiażdżenia stopy. strupki po szwach i po zrostach juz odpadły i boki zaczynaja juz sie 'zlewać' z moja zdrowa skora. Skora przeszczepiona ma ciemno rozowy kolor ale gdy jej dotykam to wszystko czuje doskonale. moje pytanie Jak długo ta przeszczepiona skóra będzie nabierać koloru? Stosuje na 12 godzin (na noc) Medipatch, plaster samoprzylepny

WItam,

Przebudowa skóry po przeszczepie to min 12 miesięcy czasami do 24 miesięcy.
Musi pan masować i natłuszczać miejsce przeszczepu 3-4 x dziennie po 3-4 minuty oraz nosić plaster silikonowy jak najdłużej do 23h/24h. Ważnym jest także unikanie opalania przeszczepu skóry aby kolor pozostał podobny do skóry otaczającej.

pozdrawiam