Przeszywający ból brzucha w nocy

Witam od kilku dni ,nie codziennie budzi mnie w nocy ból brzucha jest to bodajże żołądek ból jest w środkowej części brzucha , jest ostry czasami nawet przy oddychaniu jest ciężki do wytrzymania i przeszywajacy dochodzi do tego ze boli mnie między łopatkami z tyłu ostatnio nie dał mi spać od 2 do 4 dzisiaj boli pół godziny . Czym to jest spowodowane? Mam 23 lata nigdy nie miałam takich problemów. Czy udać się do lekarza? Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie chciabymm snuć domysłów, a bez przeprowadzenia badania tak by było dlatego zdecydowanie doradzam kontakt z lekarzem, który po badaniu i uszczegółowieniu wywiadu doradzi dalsze postępowanie.