Przetarcie warg sromowych chusteczką ze spermą a ryzyko ciąży

Witam Moj chłopak skończyl na moim brzuchu. Wycierałam sperme chusteczka i odruchowo te samą przetarłam wargi sromowe. Zorientowałam się, że o ta sama i szybko wytarłam wilgotną. Czy mogę być w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli doszło do przeniesienia nasienie wgłąb pochwy to istnieje ryzyko zapłodnienia. W tej sytuacji wydaje się ono być niewielkie. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego zachowania. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.