Dni płodne a ryzyko ciąży po pettingu

Witam, ostatnio uprawiałam peeting z chłopakiem, tyle,że nie jestem czy nie miał nasienia lub preejakulatu na dłoniach, kiedy zrobił mi "palcówkę". Dodam, że jestem dziewica ale mialam dni płodne, 7 dzien okresu, czy istnieje ryzyko ciąży? Czy w preejakulatcie znajdują się plemniki? Proszę o rzetelną odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W preeejakulacie znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. Jeśli doszło do przeniesienia nasienia czy preejakulatu wgłąb pochwy to istnieje ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownej sytuacji. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.