Zapłodnienie a dni niepłodne

Witam, dzisiaj współżyłam z chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Chłopak miał wytrysk poza mną. Następnie umył się i nałożył nową prezerwatywę. Podczas drugiego stosunku prezerwatywa pękła, byl w niej preejakulat. Czy jest jakieś ryzyko zajścia w ciążę? Dodam, że były to moje dni niepłodne.

Stosunek był ryzykowny w aspekcie możliwej prokreacji. Pozdrawiam.