Przewlekłe zapalenie gruczołu Bartholina

Witam,ostatnio na wizycie u ginekologa dowiedziałam się że mam zapalenie gruczołu Bartholiego. O tyle dobrze ze jest to zapalenie przewlekłe prawie bezbolesne dla mnie. Lekarz niestety nieprzsypisał mi nic i zalecił tylko nasiadówki które nic mi nie daja bo obrzek nie schodzi. Proszę mi poradzić co powinnam zrobić czekać az zniknie? zaznacze ze wraca mi to co jakiś czas.

Droga Pani,
U jednej z moich Podopiecznych pozbyliśmy się w całości tego guza, który był już wcześniej operowany, bo rozrósł się strasznie, ale po upływie 6 miesięcy zawitał ponownie. Drogą do sukcesu okazała się odpowiednia dietoterapia, którą opracowałem specjalnie pod ten przypadek, z wykorzystaniem ziół, zaś całość zaowocowała pozbyciem się dolegliwości raz na zawsze. Naturalnie z późniejszą profilaktyką ogólną. Zapraszam do kontaktu w celu pozbycia się dolegliwości.
Pozdrawiam, Piotr