Przewlekłe zapalenie zatoki szczękowej z przerostem błony śluzowej

Witam. Leczę się na przewlekłe zapalenie zatoki szczękowej prawej z przerostem błony śluzowej. Od paru dni czuję silny ucisk między brwiami, który po chwili ustępuje. Obecnie biorę Sinupret 3x dziennie oraz lek na nerwicę-Pramolan. Czy ten ucisk jest niebezpieczny? Może powinnam pójść do okulisty?

Sinupret to lek ziołowy nic nie dający przy chorych zatokach. to lek z reklam. Zbadaj zęby u góry po stronie prawej. Zatoki nigdy nie chorują jednostronnie. przyślij linka z rtg zatok sam oceniam zdjęcia.