Przewlekłe zapalenie żołądka u 39-latka

Witam mam39 lat od kilku dni podczas lekkiego ucisku na brzuch czuje zarzynanie miałem robiona gastrostopie i wyszło przewlekłe zapalenie żołądka oraz refluks biorę gasprid 10 2 razy dziennie. Niewiem byś morze tak działa też stres .Pozdrawiam i proszę o informację. Na wadze nie tracę wręcz przytylem.

Dzień dobry. Zdecydowanie podobne objawy obserwujemy przy nasilonym lub przewlekłym stresie. Istnieje wiele skutecznych technik radzenia sobie ze stresem, wymaga to jednak podjęcia pracy z psychologiem lub psychoterapeutą. Zachęcam Pana do tego, efekt wart jest podjęcia wysiłku;) Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/