Przewlekłe zapalenie żołądka w wyniku gastroskopii

Witam. Mam 35 lat w maju ubiegłego roku miałam przeprowadzoną gastroskopię żołądka,po odebraniu wyników okazało się,iż to przewlekłe zapalenie II stopnia. Wtedy właśnie dostałam nowa prace i nie poszłam z wynikiem do lekarza. Upłyneło 1,5roku dolegliwości sie nasilają. W ten weekend miałam straszny ból w dołku,rozwolnienie,wymioty,nie mogłam nic jeść ani pic. W niedziele po lekkiej diecie to samo z mniejszym nasileniem.Domyślam się,iż mogło dojść do wiekszych zmian w żoładku. Proszę o poradę.

Nie ma innej rady tylko trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Zapewne włączy odpowiednie leczenie (np. leki rozkurczowe, przeciwwymiotne, przeciwbiegunkowe i zmniejszające wydzielanie kwasu solnego przez śluzówkę żołądka). Trzeba będzie także wykonać kontrolną gastroskopię. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu. Najlepiej, żeby leczeniem zajął się gastroenterolog.