Przewlekłe zaparcia i bóle po prawej stronie brzucha a wynik USG

Jestem kobietą mam 38 lat ,moja wizyta u lekarza rodzinnego była spowodowana przewlekłymi zaparciami i bólami po prawej stronie brzucha od żeber po pośladek .dostałam skierowanie na usg i oto wynik..a własciwie jego część która mnie niepokoi.nerka lewa powiększona dł.15cm z podejrzeniem zdwojonego UKM.w jelitach dość liczne gazy.. Proszę mi powiedzieć co to znaczy czy powinnam zrobić jeszcze jakieś badania i czy to ma coś wspólnego z moimi zaparciami. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest dalsza diagnostyka. Powiększenie nerki może powodować ucisk. Proszę udać się do chirurga.