Przewlekły ból głowy i szum w uszach

Od grudnia ubiegłego roku boli mnie głowa w sposób ciągły,zaczął się od kości sutkowatych, następnie przeszedł na potylicę, czasem boli mnie też czoło i po bokach głowy. Nigdy nie boli mnie szyja. Mam szum w uszach w pozycji leżącej, oraz od kilku miesięcy mroczki w oczach i dziwne drganie obrazu.Ból nasilają promienie słoneczne. Jeden lekarz neurolog stwierdził neuralgię potyliczną. Jakie objawy faktycznie daje neuralgia potyliczna/podpotyliczna?Proszę o odp. o objawach i leczeni tej neuralgii.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że konieczna jest także konsultacja lekarza laryngologa i okulisty aby wykluczyc inne przyczyny, a jakie badania miał Pan już robione?