Przewlekły suchy kaszel u 6-latki

Witam Mojej 6-letnia córce dolega przewlekły suchy kaszel ( aktualnie conajmniej 2 kaszlnięcia na minutę). Kaszel zaczął się w tamtym roku, w październiku, po 4-letnim pobycie w Anglii. Ustał pod koniec maja i zaczął się ponownie w listopadzie. Testy wykazały, że nie jest na nic uczulona. Laryngolog stwierdził, że coś jej ścieka po tylnej ścianie gardła. Przepisał krople do nosa, ale niestety nie pomogły. Syropy na kaszel również nie pomagają. Co może być przyczyną kaszlu i jak go leczyć??

Ważne pytanie jakie testy? Jeśli skórne - są problematyczne często wychodzą ujemnie fałszywie u dzieci. Trzeba wykonać ige swoiste panel wziewny i pokarmowy każdy minimum po 20 alergenów. Pytanie czy ktoś w rodzinie nie chorował na astmę czy dziecko miało spirometrie czyli badanie czynności płuc rentgen klatki piersiowej? Te badania odpowiedzą na wiele pytań. Ponadto Mycoplasma i krz tysięcy chlamydia- badania z krwi na igM i IgG też odpowiedzą czy to nie przewlekła infekcja

Ważne pytanie jakie testy? Jeśli skórne - są problematyczne często wychodzą ujemnie fałszywie u dzieci. Trzeba wykonać ige swoiste panel wziewny i pokarmowy każdy minimum po 20 alergenów. Pytanie czy ktoś w rodzinie nie chorował na astmę czy dziecko miało spirometrie czyli badanie czynności płuc rentgen klatki piersiowej? Te badania odpowiedzą na wiele pytań. Ponadto Mycoplasma i krztusiec , chlamydia- badania z krwi na igM i IgG też odpowiedzą czy to nie przewlekła infekcja