Przez jaki czas można bezpiecznie stosować plastry antykoncepcyjne?

Witam, ile miesięcy spokojnie można stosować plastry antykoncepcyjne ,aby nie zniszczyły wątroby i nie spowodowały poważnych skutków? Jaka jest granica i czy w ogóle taka jest? pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na przyjmowane leki. Nie ma takich granic. U jednych nie wystąpią żadne działania niepożądane przez wiele lat stosowana leku, u innych już po kilku dawkach.