Przez jaki czas stosować leki po operacji zaćmy?

Jestem tydzień po operacji zaćmy. Miałem przepisane różne krople do do stosowania po zabiegu w okresie 5-14 dni. Jak długo stosować po operacji krople Timo-COMOD 0,5%, OCUsalin 5% UD, Corneregel - do nich nie wpisano okresu stosowania, czy do wykorzystania opakowania?. Lekarz jest na L4 i nie mam możliwości kinsultacji, a wizytę mam za miesiąc.

Witam. Leki pooperacyjne 4 do 6 tygodni bo jest ciepło.0,5% Timolol 2x /lek przeciwjaskrowy/ dopóki lekarz nie odstawi po zmierzeniu Tp w oku. Ocusalin 5% lek przeciw obrzękowi nabłonka rogówki do skończenia. Leki przepisze Panu lekarz rodzinny dopóki Pan nie dotrze do okulisty Nawiasem mówiąc sytuacja jest kuriozalna bo do 30 dni opiekę nad Panem pełni szpital ten który operował Pana oko.Pozdrawiam serdecznie.