Przez jaki czas utrzymuje się kokaina w organizmie?

Witam, mój mąż mnie oszukiwał i kłamał ,że już nie zażywa kokainy , jednak znów dowiedziałam się ,że to kłamstwa.. teraz zarzeka się ,że już nie bierze. Zrobiłam mu testy i wyszła obecność kokainy ... jednak mówi ,że brał tego dużo przez 6-8miesięcy i ,że w tak zaśmieconym organizmie kokaina może utrzymywać się równie długo jak czas zażywania. Czy rzeczywiście może tak być? bardzo prosze o pomoc

Dzień Dobry Pani,

Kokaina we krwi utrzymuje się, od jednego do trzech dni, i w ludzkim moczu od trzech do czterech dni.

Z przesłaniem dla Pani wszystkiego dobrego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

wskazana jest pomoc w obszarze uzależnienia - systematyczna praca psychoterapeutyczna, która umożliwi funkcjonowanie bez potrzeby zażywania preparatów wspomagających.

Pozdrawiam serdecznie