Przeziębienie u trzyletniego syna

Mam trzyletniego synka. Od trzech dni wydaje mi się ze może być przeziębiony. W nocy oddycha przez buzię jak próbuje przez nos to charczy i chrapie przez to naście razy w nocy wybudza się. Ostatnia noc była inna nie budził się ale sporo kaszlał. Wciągu dnia nie ma kataru ani kaszlu. Ma dobry apetyt i nie ma gorączki. Jak wydmuchuje nos to nie wiele się z niego wydostaje. Co może mu być.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują najpewniej na infekcję dróg oddechowych. Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz wdroży właściwe leczenie.