Przy oddawaniu moczu pojawił się brązowy śluz. Czy to o czymś świadczy?

Witam!
Staramy się z partnerem o dziecko, wczoraj byłam u lekarza, by się dowiedzieć coś więcej. Współżyłam 5 dni temu i lekarz bo badaniu USG w pochwie stwierdził, że jestem po owulacji, gdyż widać było jeszcze płyn...
Jestem osobą bardzo niecierpliwą. 4 dni temu miałam lekkie plamienie z dróg rodnych, śluz od kilku dobrych dni mam biały, gęsty i twarożkowy (nie mam grzybicy itp., ponieważ lekarz stwierdził, że jestem w pełni zdrowa i płodna ), okres powinnam dostać za ok. 2 tyg.
Dziś przy oddawaniu moczu pojawił się brązowy śluz. Czy to o czymś świadczy?

Witam serdecznie,
plamienie może być spowodowane owulacją. Pojawia się ono zazwyczaj 5-10 dni po zapłodnieniu. Zatem w Pani przypadku to trochę za wcześnie.
Plamienie może też być spowodowane zmianami hormonalnymi. Musi Pani jeszcze trochę poczekać, aby wyjaśnić sprawę ciąży. Badanie HCG z krwi może Pani wykonać po około 7-10 dniach od zapłodnienia. Natomiast domowy test ciążowy po około 2 tygodniach po stosunku.
Na razie nie ma Pani powodów do niepokoju.
Pozdrawiam