Przyczyna podwyższonego poziomu hormonów

Witam, moje wyniki hormonów to: 17oh progesteron 2.52ng/ml (4 dn. cyklu) DHEAS 480ug/dL androstendion 4.34ng/ml prolaktyna 39.5ng/ml ACTH 30.5pg/ml testosteron całk. <0.2ng/ml 25oh wit D3 17.4ng/ml SHGB 31nmol/L estradiol 64.9pg/ml FSH 3.45 mIU/ml LH 6.3mIU/ml TSH 1.87 uIU/ml FT4 15.4 pmol/l HOMA IR 1.65 profil dobowy kortyzolu i prolaktyny w normie częstomocz, 5l moczu/doba niedobór potasu 3.7nmol/L, cholesterol HDL 54mg/dl. Inne z krwi i moczu ok. Co może być przyczyną podwyższonych hormonów?

Lek. Tomasz Budlewski

zwiększone wydzielanie które może mieć wiele przyczyn , konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.