Przyczyna spadku poziomu glukozy

Dzień dobry, miałam robioną krzywą cukrową, z obciążeniem glukozy 75g. Glukoza na czczo 109,38ml/dl po godzinie spadło do 73,88ml/dl po dwóch godzinach 99,84. Proszę o interpretację,dlaczego wynik tak bardzo spadł?

Aleksander Ropielewski

Jest to normalna reakcja, a wynik jest prawidłowy. Poziom cukru spada w wyniku dizałania insuliny.