Co oznacza wynik badania krzywej cukrowej u ciężarnej?

Witam Jestem w ciąży. robiłam krzywa cukrową przy obciążeniu 75g glukozy na czczo miałam 83mg/dl po 1h- 76, a po 2h 108. Czy to jest prawidłowy wynik. Trudno uwierzyć że po godzinie od wypicia spadł cukier bardziej niż przed glukozą. Zaczynam podejrzewać że wyniki zostały pomylone. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli baddanie zostało wykonane prawidłowo to proponuje powtórzyć