Jak odczytać moją krzywą cukrową?

Witam.mam 36 lat, jestem kobietą i proszę o interpretację wyników krzywej cukrowej(obciążenie 75g glukozy): glukoza na czczo 104mg/dl,po 1h 81mg/dl.po 2h 98mg/dl.zaznaczę, iż glukoza na czczo wychodzi mi zawyżona od jakiegoś czasu w granicach do 108 mg/dl.

Nieprawidłowa glikemia na czczo. Z jakiego powodu? To wymaga badania fizykalnego, dokładnego wywiadu, dodatkowych badań laboratoryjnych.