Przyczyna wzrostu b-HCG po CLO

Witam serdecznie, robiłam badanie poziomu Beta HCG bardzo wcześnie w 27 dniu cyklu - wyszła 2,6. W 28 dniu cyklu rano dostałam bardzo obfite krwawienie, zapewne krwawienie miesiączkowe i z ciąży niestety nic nie będzie, ale ponieważ chciałam zacząć brać w kolejnym cyklu CLO - zrobiłam po 2 dniach kolejną betę dla pewności, że ciąży nie ma - i wynik 3,10. Dlaczego ona wzrasta? Czy tak może być po CLO, czy to poronienie wczesne, czy torbiele? Proszę o odpowiedź, wizytę u lekarza mam za kilka dni..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wzrost jest tak niewielki, że nie ma znaczenia diagnostycznego, a jego powodem może być CŁO. Pozdrawiam