Przyczyna zaczerwienienia wokół ust

Witam! Od ponad 6 miesięcy mam problem z zaczerwienieniem wokół ust. Czuję też pieczenie i swędzenie ust. Stosowałam wiele maści i kremów - PIMAFUCORT, LINOMAG, ALANTAN itp.Nic nie pomaga. Lekarz zalecił mi kurację przeciwgrzybiczą. Brałam ORUNGAL. Nic nie pomogło. Odstawiłam kosmetyki, które do tej pory stosowałam. Też nic nie pomogło. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Bez obejrzenia zmian można jedynie zgadywać. Proszę udać się do lekarza dermatologa.

Przyczyn może być wiele prosze udac się do dermatologa, Czy był wykonywany zabieg powiększania ust?

Być może ma Pani zapalenie czerwieni wargowej ale może stwierdzić to lekarz po konsultacji