Przyczyny bolesnych piersi

Witam.Zawsze przed okresem bolały mnie piersi.Tak było i tym razem lecz po okresie parę dni zaczęły mnie znów boleć.(Co prawda odbyłam stosunek po okresie).I mało tego od 3 dni podczas stosunku występuje słabe krwawienie...nie mam pojęcia co się dzieje??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości.Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.