Ból piersi po krwawieniu z odstawienia antykoncepcji

Witam serdecznie! Czy normalny jest ból piersi zaraz po ustaniu krwawienia z odstawienia?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednym z działań niepożądanych stosowania antykoncepcji hormonalnej może być ból piersi. Nie można wykluczyć innego podłoża występowania dolegliwości bólowych. Jeśli ból nie ustąpi samoistnie w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.