Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gęste krwawienie a tabletki antykoncepcyjne

Witam! 5 dni temu rano miałam plamienie ( dzien przed spodziewana miesiaczka), więc zaczelam przyjmować tabletki antykoncepcyjne( 1 opakowanie). Od tamtej pory mam plamienie koloru mocno brązowego i takie jakby gęste. Normalnego okresu nie było. Czy to od tych tabletek? Dodam, ze pierwszy raz cos takiego mi sie przytrafiło, a kiedys juz stosowalam antykoncepcje.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane rozpoczęciem stosowania antykoncepcji hormonalnej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli plamienie nie ustąpi w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy