Przyczyny bólu stóp

Chciałabym się dowiedzieć co może być przyczyna bólu stóp,dokucza mnie taka dolegliwość,kiedy chodzę nic mi nie dokucza ,ale kiedy usiądę to pozniej mam krotkotrwały problem z ustaniem na nogach,muszę się czegoś porzytrzymać,ale po chwili wszystko wraca do normy,czy powinnam iść do lekarza i do jakiego ,a może są jbakieś domowe sposoby na złagodzenie bóli stóp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe najpewniej są wynikiem choroby zwyrodnieniowej. Teoretycznie może być to jednak także wynik schorzeń naczyniowych lub neurologicznych. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.