Przyczyny napuchniętego żołądka

Badania na tarczyce wyszły pozytywne. Co do badań z krwi i moczu tylko mam niedobór żelaza z racji że jestem na weganiżmie. Ale teraz biorę już suplement. Nietolerancje mam na laktozę i gluten. Jak zjem coś z tego albo słodkie wysypuje mnie na twarzy. Nie wiem skąd u mnie napuchnięte okolice żołądka, raczej żołądek, biegunki raczej nie ale często się załatwiam. Może to Trzustka. Zmienne nastroje, depresja, natrętne myśli, niechęć do życia i ludzi. Dodam że 2 lata temu wyszłam z anoreksji.

Dzień Dobry Pani,

Zapraszam Panią do konsultacji, do lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie dalsze kroki celem do diagnozowania Pani.

Dodatkowo zachęcam Panią do podjęcia terapii, w Centrum zaburzeń odżywiania.
Czym prędzej, tym lepiej dla Pani.

Życzę Pani skuteczności w leczeniu,
Irena Mielnik-Madej