Przyczyny nieregularnych cykli

Witam, 4 tygodnie temu byłam na konsultacji u ginekologa, podczas badania zaczęłam plamić to był 27 dzień cyklu i zaczęła mi się miesiączka. USG TV wyszło prawidłowe nic nie wykryto. Dziś w 20 dniu cyklu zaczęłam miesiączkować. Zazwyczaj cykl mam co 28-30 dni. Czy to poważne objawy i muszę iść do lekarza ? Bardzo mnie to niepokoi. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Dziekuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak kolejne cykle także będą tak krótkie, sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną.