Przyczyny nieregularnych cykli
Witam, 4 tygodnie temu byłam na konsultacji u ginekologa, podczas badania zaczęłam plamić to był 27 dzień cyklu i zaczęła mi się miesiączka. USG TV wyszło prawidłowe nic nie wykryto. Dziś w 20 dniu cyklu zaczęłam miesiączkować. Zazwyczaj cykl mam co 28-30 dni. Czy to poważne objawy i muszę iść do lekarza ? Bardzo mnie to niepokoi. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Dziekuję

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Póki co nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak kolejne cykle także będą tak krótkie, sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną.