Przyczyny plamienia i opóźnionej miesiączki

Witam. Od 15 dni spóźnia mi się miesiączka, ostatnia była 28.06-01.07, a śr. dł. cyklu to 36 dni. Mam 5 letniego Syna i od porodu moje miesiączki były w miarę regularne ( /- 3 dni ). Dziś pojawiło się znikome plamienie. Czy to może być oznaką czegoś nie pokojącego ? Pozdrawiam Marlena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.