Przyczyny plamienia śródmiesiączkowego

Witam, 20 grudnia zaczęłam współzycie, w ten sam dzien dostalam okres, pozniej uprawialam seks jeszcze 27.12. Od 10.01 bolą mnie jajniki, jak zwykle przed miesiączką, od 15 mam brązowe plamienie, często z krwią, bolą mnie piersi. Dodam, ze kochałam się z prezerwatywą, bez wytrysku w srodku i w dni niepłodne. Co moze byc przyczyną plamienia?

Witam! Opisane plamienia najprawdopodobniej są zwiastunem zbliżającej się menstruacji. Nie ma powodów do niepokoju. Ryzyko zajścia w ciążę jest w tym przypadku minimalne.