Przyczyny powstawania strupów na czole

serdecznie witam mam takie pytanie,na głowie po prawej stronie blizej czoła jest stróp,mam go od kilku lat zrywalam kilka krotniea, ale na nowo odrasta czy to moze byc jakas choroba

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana może mieć wiele przyczyn, w tym nawet nowotworowe. Sugeruję zatem nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą dermatologiem, który oceni zmianę oraz zaleci właściwe postępowanie.