Nerwowłókniak 1-go stopnia u brata a ryzyko guza piersi

dobry wieczor mam pytanie moj brat ma nerwowłokniaki 1go stopnia boje sie mu zapytac ile mu zostalo i ja mam guza piersi ktorego boje sie zbadac czy to moze byc to?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią guz teoretycznie także może być nerwiakowłókniakiem. Opisana zmiana zdecydowanie wymaga dokładnej diagnostyki. Proszę zatem nie bagatelizować problemu, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą onkologiem!