Twardy, ruchliwy guz na piersi
Mam guza na piersi. Lekarz ginekolog powiedzial ze jest twardy ma ok 3cm i jest ruchliwy czekam ma mamografie i usg co to moze byc za guz

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisany guz może mieć wiele przyczyn. Może być to zarówno guz łagodny jak i złośliwy. Proszę nie bagatelizować problemu, tylko niezwłocznie przeprowadzić diagnostykę zaleconą przez lekarza prowadzącego.