Przyczyny rozwarstwienia pępowiny

Witam chcialabym zadać pytanie związane z ciążą i porodem. Niedawno zostalam mama i mialam ciężki poród nie tylko z powodu bólu ale również z braku wspólpracy ze strony lekarza. Chcialabym dowiedzieć co moglo spowodować rozwarstwianie się pępowiny doslowne porozrywala się w cienkie nitki.i jakie mogly by być konsekwencje jeśli nie urodzila bym w ciągu 24 h od zaczęcia powolnie odchodzących wód plodowych.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko to określić. Proponuję udać się do ginekologa, lekarz po uzyskaniu dodatkowych informacji udzieli odpowiedzi na Pani wątpliwości.