Wywołanie martwego porodu w 34. tygodniu ciąży

Witam, martwy poród 34+4 tyg. Wyniki sekcji wskazują ze mój synek zmarł 24h (jednak liczone jest od której pory??? 2/12/13 byłam u położnej, było bicie serca, potem kazała sie mi położyć i mocno nacisnęła na dół brzucha gdzie była już główka co sprawiło to ze synek uciekł przed naciskiem i ułożył sie w poprzek! Umówila mnie na drugi dzień na usg. 3/12/13 skan - nie ma bicia serca !!!!! W ten dzień dostałam tabletkę na wywołanie i urodziłam naturalnie 5/12/13 rano. :( 3x pępowina wokół szyjki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej chodzi o 24 h od przeprowadzonej sekcji. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego ciążę.