Co oznacza wynik badania USG w 8. tygodniu ciąży?

Witam. Tydzień temu byłam u lekarza w 8tc i powiedzial że serce bije tylko nie może zmierzyć płodu. Po tygodniu zrobił następne USG i stwierdził że nie może znaleźć serca. Zrobił mi badania krwi i kazał czekać jeszcze tydzień. Na drugi dzień zrobilam USG u innego lekarza i powiedzial to samo. Czy jest jeszcze nadzieja że dziecko żyje????

Jeśli za tydzień w USG kontrolnym ginekolog nie zauważy bicia serca płodu, a będzie już wtedy 10 tydzień ciąży to niestety będzie można rozpoznać obumarcie płodu skoro wcześniej bicie serca było zauważalne.