Bicie serca płodu w 6 tygodniu

ostatnią miesiączkę miałam 4 grudnia, dzisiaj byłam na USG że zarodek ma 4.00 MM i wygląda na 6 tydzień i drugi dzień,brak akcji serca, yolk sac 4.6 MM , cykle regularne 30/31dni, stwierdził również że jest tam obrzęk macicy.Poszłam do szpitala tam lekarka powiedziała że zarodek jest za mały aby stwierdzić ,zmierzyła zarodek na 3,5 mm , powiedziała żeby wrócić za tydzień , również brak akcji serca, czy jest możliwe żeby była to tak wczesna ciąża i serduszko nie bije jeszce w 6 tygodniu i 2 dniu

Tak, właśnie prawdopodobnie jest to tak wczesna ciąża, że nie można zauważyć jeszcze bicia serca u rozwijającego się płodu. Proszę według wskazań ginekologa udać się na kontrolne USG za tydzień.