Przyczyny szaro-zielonego stolca u niemowlaka

WITAM co może być przyczyna papkowatej zielono szarej kupki u 3 mc niemowlaka i czasem żółto zielono jak granulki ze śluzem i nitkami krwi od 2 dni moja córka robi takie kupki karmiona jest sztucznie wcześniej sporadycznie krew pojawiała się zgłaszałam to neonatologowi i pediatrze ale zawsze słyszę że wcześniaki tak mają proszę o odp co mam zrobić jakie badania

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem alergii pokarmowej. Proponuję spróbować karmić dziecko preparatami hipoalergicznymi.