Co może oznaczać taki wygląd stolca u dziecka?

Witam u mojego 2 miesięcznego synka karmionego piersią tydzień po wyjściu ze szpitala pojawiły się kupki z dużą domieszką śluzu bardzo wodniste (woda) już dwa razy pojawiły się nawet pasemka 2 cm śluzu z pasemkiem krwi oraz piana w stolcu. A także przez jeden dzień był zielony stolec Białko mleka krowiego od wyjścia ze szpitala nie jem łącznie z mięsem wołowina ,wieprzowina z mięs jem tylko indyka, kurczaka z ekologicznych upraw patrze na wszystkie etykietki aby nie było żadnego białka mleka krowiego.Zastępuje mleko napojem ryżowym,koksowym.Synek bardzo ładnie przybiera na wadze jest żywym dzieckiem brzuszek go tylko czasami pobolewa podaje dicoflor i żadnej poprawy mało ulewa.Bardzo proszę o odpowiedz z góry dziękuje.

nie wiem dlaczego miałaby Pani wyeliminować od razu bmk u siebie w diecie. zaznaczam że nie ma to sensu i nie ma takich zaleceń, jedynie w przypadku udokumentowanej silnej alergii u dziecka.