Przyczyny zmęczonych nóg

Witam, od kilku miesięcy około 5 ciągle czuje, że mam zmęczone nogi. Wstaje rano i odczuwam w nogach uczucie jakbym przebiegł maraton. Gdy zmienię pozycję to te zmęczenie/lekki ból mija na kilkadziesiąt sekund. Z czym to jest związane? Gdzie powinienem się udać?

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności proszę się udać do lekarza flebologa na konsultację wraz z badaniem USG z Dopplerem. Należy ocenić przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. W zależności od wyniku lekarz pokieruje Pana dalej albo zaproponuje odpowiednie metody leczenia.

Pozdrawiam serdecznie.