Przyjęcie leku, który stracił ważność

Witam! Mam 18 lat , mam problem iz wzielam lek miesiac po terminie waznosci , byl to lek z substancjia Pranobeks inozyny, i chcialam zapytac co teraz zrobic? I czy moze mi teraz zaszkodzic

Lek. Katarzyna Szymczak

Lek nie powinien Pani zaszkodzić, jeśli nie wystąpuja u Pani żadne objawy niepokojące, nie ma powodu do obaw, proszę tylko nie kontynowac przyjmowania leku.
Pozdrawiam