Data ważności i cena tabletek antykoncepcyjnych

Kupilam w czwartek tabletki antykoncepcyjne... zazwyczaj sa po 24 zł, tym razem poszlam do znanej apteki, w ktorej sa tansze leki. Za 2 op zaplacilam 20 zł, czy to nie jest zbyt podejrzane? Data waznosci jest ok, na 2016r, producent ten sam, opakowanie to samo ale ta cena...

Magdalena StusiĹska

Ceny tabletek mogą się różnić pomiędzy aptekami, jeśli to ten sam producent i lek nie ma powodu do obaw.