Przyjmowanie dawek przypominających szczepienia przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych

w tym roku wypada kolejna dawka przypominająca szczepienia p/kleszczowemu zapaleniu opon mózg.- rdzeniowych. Dodam że trzy dawki szczepienia były kilka lat temu.Dawka przypominająca także była po trzech latach od podstawowego szczepienia. Ile potrzeba przyjąć dawek przypominających w odstępie trzech lat. U mnie były już 2

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma ściśle określonej ilości dawek przypominających. O ilości dawek indywidualnie decyduje lekarz prowadzący.